Nový vítr, nový Yaris, nový dealer

Připravili jsme novou kampaň pro společnost Summit Motor Praha, která je součástí japonského koncernu Sumitomo Corporation. Společnost otevřela v Praze nové dealerství vozů Toyota. Společnost WO-MAN k jeho podpoře připravila kampaň (outdoor, tisk, PR, rádia), tiskové materiály a zcela novou webovou prezentaci společnosti (www.toyotaSMP.cz). Kampaň byla zahájena slavnostní akcí Opening Ceremony, rovněž v produkci naší společnosti.

Hlavní vizuální motiv kampaně se skládá z bonsaje – symbolu péče o detail a japonských “draků” vlajících ve svěžím jarním vánku. Nosný claim kampaně je “Nový vítr, nový Yaris, nový DEALER. Váš svěží vítr ve scětě Toyota”. Využili jsme fakt, že téměř ve stejnou dobu je uveden na trh nový model vozu Yaris.

Tento vizuální motiv je použit na billboardech, v tiskové inzerci, v animované verzi na titulní stránce webové prezentace a v tiskovinách.

Nové dealerství vozů Toyota bylo otevřeno v dubnu 2006 v rekonstruované budově na Praze 5 na Vrchlického ulici. Současně probíhá výstavba zcela nového objektu, který bude otevřen koncem druhé poloviny roku 2007. Díky širokému zázemí korporace bude Summit Motor Praha ihned po otevření nabízet kompletní portfolio služeb od prodeje vozů, záručního a pozáručního servisu až po financování prostřednictvím sesterské společnosti Summit Leasing CZ.

O Summit Motors Czech Republic

Společnost prostřednictvím dceřinných společností Summit Auto (dealer vozů Nissan), Summit Motor Praha (dealer vozů Toyota) a Summit Leasing CZ (značkový leasing) reprezentuje na území České republiky obchodní aktivity mateřského koncernu Sumitomo Corporation v oblasti maloobchodního prodeje automobilů a jeho financování.

O Sumitomo Corporation

Společnost Sumitomo Corporation, jedna z největších obchodních společností v Japonsku, s ročním příjmem přesahujícím 100 miliard USD, se rozhodla uvolnit zdroje a kapacity k dalšímu rozvoji obchodních aktivit v oblasti prodeje automobilů na území České republiky. Prostřednictvím dceřiné společnosti Summit Motors Czech Republic provozuje v Praze již 9 let dealerství automobilů značky Nissan. V rámci reorganizace svých aktivit na tomto poli došlo v září loňského roku k přejmenování dealerství značky Nissan s názvem Nissan Praha na Summit Auto. Jako zcela novou aktivitu Summit Motors CR založila společnost Summit Motor Praha vstupující na trh v letošním dubnu jako dealer značky Toyota. Značka Summit bude společným jmenovatelem veškerých aktivit korporace na poli prodeje osobních automobilů.

Prostřednictvím své celosvětové sítě působí Sumitomo Corporation v celé řadě obchodních odvětví. Aktivity korporace zahrnují mezinárodní transakce, import a export širokého spektra produktů a komodit, služby a investice v oblastech jako jsou transportní a konstrukční systémy, stroje, elektronika, chemie, přírodní zdroje a energie, spotřební zboží a služby, nemovitosti, finance a logistika. Ve svých 26 pobočkách v Japonsku a 124 pobočkách v dalších 69 zemích společnost zaměstnává více než 39 000 osob.

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , , , ,