Potěšte Kmotra! Umí se odvděčit…

Máme pro vás nabídku, kterou nemůžete odmítnout: U příležitosti vydání dlouho očekávané hry The Godfather, na motivy legendárního „mafiánského“ filmu Kmotr, vyhlašujeme soutěž Potěšte kmotra!

Staňte se členem rodiny. Vstupte do ní na stránkách www.potestekmotra.cz. Kmotr vám přidělí ÚKOL. Kdo jej splní nejlépe a prokážete tak Kmotrovi největší respekt, získává kromě jeho náklonnosti jako projev díku také hodnotné ceny. Ale nejdřív k ÚKOLU:

Svět není zrovna bezpečné místo k životu. Je tvrdý s nikým se nemazlí. Rodina se s tím dosud vždy dokázala vypořádat. Nyní ovšem míra korupce a nezodpovědné chování vládních složek začíná poněkud komplikovat rodinné obchody. To si žádá akci: Vyražte do ulic. Hledejte důkazy nezodpovědného jednání policie a zašlete Kmotrovi fotografie policistů stojících mimo zákon. Najdete-li policejní auto jedoucí na červenou nebo parkující kde nemá, vyfoťte jej a fotografii jako důkaz zašlete Kmotrovi. Vidíte policistu vykonávajícího službu v neúplné uniformě? Jste svědky mnohem závažnějších přestupků proti Pravidlům? Neprodleně informujte Kmotra! Umí se odvděčit…

Autor nejhodnotnějšího důkazu se stává vítězem – čestným členem Rodiny a bude na čas uklizen na příjemné a bezpečné místo. Dostává od Kmotra 2 letenky do evropské destinace dle vlastního výběru. Třeba do Kmotrovy rodné Sicílie… Dalších 5 soutěžících, kteří nejlépe splní ÚKOL, získají hodnotné ceny.

…A hlavní aktér vítězného snímku? Možná najde výpověď na svém pracovním stole, možná koňskou hlavu se své posteli. Možná že dostane nabídku, kterou nebude moci odmítnout… V každém případě, svět bude o něco příjemnější místo k žití.

„Chlap který netráví čas se svou rodinou nikdy nemůže být skutečný chlap,“ říkával Kmotr. Buďte proto v kontaktu s rodinou – sledujte průběh akce na stránkách www.potestekmotra.cz.

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: ,