Spustili jsme akci “AntiKryštof”

U příležitosti vydání dlouho očekávané hry The Godfather The Game, na motivy legendárního „mafiánského“ filmu Kmotr, jsme pro společnost Electronic Arts připravili projekt s názvem Potěšte kmotra! Umí se odvděčit…

Soutěž spočívá v plnění Kmotrova „Úkolu“. Kdo jej splní nejlépe a prokáže tak Kmotrovi největší respekt, získává kromě jeho náklonnosti jako projev díku také hodnotné ceny.

Úkolem soutěže Potěšte Kmotra! je zasílat fotografie policistů překračujících zákon. Tyto fotografie budou poté vystaveny na internetových stránkách soutěže. Autoři nejlepších fotografií vyhrávají některé z cen.

Autor nejhodnotnějšího důkazu se stává vítězem – čestným členem Rodiny a bude na čas „uklizen“ na příjemné a bezpečné místo. Vyhrává 2 letenky do evropské destinace dle vlastního výběru. Dalších 3 soutěžící, kteří nejlépe splní „Úkol“, získají hodnotné ceny ve formě herní konzole Sony PSP a her společnosti Electronic Arts.

„Projekt bude zejména zajímavou sondou do činnosti policie. Přáli bychom si žít ve společnosti, kde se takové fotografie nepodaří vytvořit, na druhou stranu v takové společnosti by nevznikly ani filmy jako je Kmotr,“ říká Andrea Šmídová, PR and Marketing Coordinator společnosti Electronic Arts.

„Mezi lidmi koluje spousta fotografií policejních vozů jedoucích na červenou nebo parkujících kde nemají, policistů vykonávajících službu v neúplné uniformě a podobně. Dáváme nyní možnost takové fotografie smysluplně využít a vyhrát zajímavé ceny. Pokud projekt navíc nějak přispěje ke spravedlivější společnosti, budeme rádi,“ říká Pavel Hrůza ze společnosti Wo-Man, která projekt připravila. „Soutěž rozhodně nemá být chápána jako nějaká pomsta za známé policejní akce Kryštof – právě naopak,“ dodává.

Pravidla soutěže a veškeré informace o akci jsou dostupné na stránkách www.PotesteKmotra.cz, kde jsou také k vidění nejlepší soutěžní fotografie.

V rámci podpory jsou rovněž distribuovány samolepky „Potěšte Kmotra!“ a „Kmotr tě vidí!“.

Akce získala mimořádný ohlas, informovaly o ní hlavní česká média včetně televizí, vyjádřil se k ní rovněž policejní prezident… Kmotr vždy uměl vzbudit pozornost…

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: ,