Mezi piraně s hodinkami Tudor

Připravili jsme projekt pro podporu švýcarské hodinářské značky Tudor: Tudor (sesterská značka Rolex) si vždy zakládal na špičkové kvalitě svých hodinek a opravdovosti. Historické reklamy zobrazují místo aranžovaných studiových fotografií  hodinky na rukou reálných lidí v reálných a pro hodinky náročných situacích: Dělník se sbíječkou, motocyklový závodník, potápěč. V tomto duchu jsme také připravili naši kampaň: Dali jsme hodinky na ruku člověku, který žije velmi náročný dobrodružný život. Žádné koupené partnerství, ale opravdové několikaleté testování v nejnáročnějších podmínkách:

Proslulý dobrodruh a rybář Jakub Vágner není typ celebrity, která by s podporou rozsáhlého filmového štábu předváděla hollywoodské nebezpečí pro vzrušení televizního diváka. Většinu svých expedic absolvoval sám pouze s kameramanem. Mnoho dní strávil v drsných vězeních v exotických krajích, kde neexistuje právo. Mnohokrát přežil malárii i uštknutí jedovatými hady. Náročná práce v drsných podmínkách ho každou sezónu stojí několik mobilních telefonů a spoustu dalšího vybavení. Při výběru hodinek má tedy Jakub poněkud náročnější požadavky než běžný kancelářský dobrodruh.
Od roku 2010 na svých výpravách i mimo ně Jakub nosí hodinky značky, která má opravdovost a mimořádnou odolnost v reálných náročných podmínkách součástí ve své DNA již desítky let: Jde o Tudor Hydro 1200. Značku Tudor na českém trhu zastupuje exkluzivně pražské Hodinářství Bechyně.

Kdo je Jakub Vágner
Jakub Vágner drží řadu prvenství v lovu vzácných dravých ryb, několik druhů chytil jako vůbec první člověk na světě. Byl první, komu se podařil kontakt s izolovanými národy hluboko v amazonských pralesích. Během svých výprav natočil několik titulů DVD, účinkuje v populární TV show „Fish Warrior“ na National Geographic Channel. Pro Českou televizi natáčí pořad Rybí legendy Jakuba Vágnera. Více na www.jakubvagner.cz.

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , ,