Přežije kanárek ve Vaší kuchyni?

Přežije kanárek ve VAŠÍ kuchyni? Nebo ještě smažíte na jedovatém teflonu? Startujeme kampaň pro belgickou společnost GreenPan (zastoupenou na českém a slovenském trhu společností Potten&Pannen) s mottem “Přežije kanárek ve Vaší kuchyni?”

Originální nepřilnavé nádobí GreenPan™ je jedinou dostupnou ZDRAVOU alternativou k masově používaným teflonovým pánvím. Jejich odolný, nepřilnavý, keramický povrch na rozdíl od teflonu nevylučuje do jídla žádné chemické látky.

Vizuál
Pro kampaň jsme vytvořili vizuál s motivem kanárka a výraznou otázkou “Přežije kanárek ve Vaší kuchyni?”. Odpověď na tuto otázku není součástí vizuálu, který v multichannelové kampani plní spíš funkci teaseru vyvolávajícího zájem, ale dostane se k cílové skupině prostřednictvím dalších kanálů (PR, web, Facebook) ve formě jasných argumentů. K tomuto účelu byl vytvořen web kanarekvkuchyni.cz, který slouží jako brána k informacím o nádobí GreenPan a v druhém plánu některým znepokojujícím informacím o běžně používaném nepřilnavém nádobí.

Facebook, tiskoviny
Vizuál jsme aplikovali na veškeré komunikační prvky GreenPan (kompletně z naší produkce): Facebook, leaflet, plakáty, samolepky.

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , , ,