Sensation White přichází do ČR

2. červen roku 2007 se navždy nesmazatelně zapíše do historie české taneční scény. Právě v tento den bude pražská Sazka Aréna hostit, jako první akci podobného typu, nejslavnější taneční událost na světě – Sensation White. Půjde o dosud největší indoorovou akci pořádanou v České republice, společnost WO-MAN k této události zajišťuje kompletní mediální servis.

Agentura United Music Events, společně s holandskou partnerskou agenturou ID&T, představí tuto jedinečnou show v rámci Sensation White World Tour. Česká Republika se tak stane vedle Holandska, Německa či Belgie další zemí, kam tento legendární koncept zavítá.

Historie Sensation se začala psát v roce 2000 v Holandsku, kdy se poprvé sešlo v Amsterdam Aréně na 20 000 návštěvníků. Rok poté se jich již 40 000 stalo svědky nového fenoménu Sensation White. V loňském roce se konala Sensation White již po šesté, a stejně jako v minulých letech, bylo všech 40 000 vstupenek vyprodáno během rekordních pěti hodin.
Tento unikátní koncept představuje nejžádanější světové Dje, kombinuje speciální efekty, technologické novinky, fantastické performance a další jedinečné zábavní prvky, a hlavně vytváří neopakovatelnou atmosféru a zábavu pro desetitisíce návštěvníků, kteří jsou všichni oblečeni v bílém.

Sensation White je bezpochyby největší a nejnákladnější halovou show, která kdy byla do České Republiky přivezena. Více zajímavých informací, včetně jmen vystupujících umělců, bude zveřejněno 1.3. na tiskové konferenci v restauraci Jet-Set.

Více informací k Sensation White najdete na www.sensation-white.com, nebo na www.unitedmusic.cz.

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: