Osudový večer Electronics Arts

Společenské akce, které pořádáme pro společnost Electoronic Arts, se už staly pojmem a protože přišel další kvartál, sešli se ve čtvrtek 15. února v hojném počtu partneři EA a novináři, aby společně oslavili novou herní řadu SIMS Příběhy na Osudovém večírku EA s mottem “Přijďte na večírek, na kterém se možná budou měnit osudy…”. Mnoho krásných příběhů lidského života totiž začalo jeden nezapomenutelný večer, od kterého jste si předem nic neslibovali…

Mirage Bar na Praze 5 jim k tomu nabídl dost zábavy, karaoke, pohoštění a samozřejmě i to hlavní – několik notebooků se SIMS Životními příběhy, kde si první přírůstek nové herní řady mohli všichni přítomní stylově vyzkoušet.

Samozřejmě byl připraven bohatý „kulturní“ program, spousta jídla a pití, a hlavně neustálé zábavy. Celý večer se nesl v duchu zásadních „životních příběhů“ stejně jako prezentovaná hra a Martin Zbrožek v roli moderátora, baviče i zpěváka nenechal nikoho v klidu, vtipně slovem až do ranních hodin provázel doprovodné soutěže i oblíbenou karaoke. V jediném téměř tichém koutku baru vykládali proslulí Raven a Ariana Argoni karty a věštili budoucnost přítomných. Na opačné straně baru pak pódium připravené pro pěvce karaoke zprvu zelo prázdnotou. Martin Zbrožek se pokusil přítomné povzbudit vlastní prezentací písně Tereza, ale jeho příliš dokonalý projev odvahu nikomu nedodal. Až s postupem večera se osmělila skupinka odvážlivců z řad partnerů EA, novinářů i samotných členů EA a začalo se konečně zpívat. Zpěv prokládaly surrealisticky Monty-Pythonovské výstupy dvou zastydlých obětí virtuálního světa počítačových her Jarmila a Karly (nebo Karla a Jarmily? – Tím si nebyl jistý ani Martin Zbrožek). Živo bylo ale celý večer, ostatně probíhala i řada zajímavých soutěží a někteří lidé prožívali své osudové okamžiky…

Například soutěže o nejlepšího baliče vdavekchtivé slečny se zúčastnila pěkná řádka fešáků a stranou nezůstaly ani mnohé ženy! Všichni se ale museli sklonit před uměním Michala, který odbornou porotu oslnil sebevědomým projevem a po zásluze vyhrál víkend s Toyotou RAV4 od společnosti Summit Motor Praha. Soutěž o co nejčerstvější doklad osudového okamžiku vyhrála Lucka, která se bude vdávat – i ona si o víkendu užije Toyotu Land Cruiserod Summit Motor Praha – a Ondra s Jakubem, kteří přinesli doklad o povýšení a zvýšení platu získali pěkné věcné ceny od stejné firmy. Ke konci večera byl oceněn zvláštní cenoul i pár, který přímo na místě prožíval vskutku osudové okamžiky, když se v odlehlém koutě věnoval sám sobě a o další dění nejevil žádný zájem. Po vyhlášení vítězů soutěží se ještě chvíli zpívalo, tančilo, pilo, hodovaloo… a pak bylo vše v duchu Životních příběhů pomalu ukončeno.

„Život je plný krásných okamžiků, ale žádný netrvá věčně – jen v SIMS Životní příběhy ano,“ rozloučil se se všemi Martin Zbrožek a šel si dát zaslouženou sklenku vína na bar.

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: