Sportovní večírek s Electronic Arts

Spolu s podzimem přichází i pět nových her od Electronic Arts, a tak jsme připravily jejich velmi stylovou prezentaci pro partnery EA a novináře. Představení jsme pojali jako neformální zábavnou akci v Jágr´s baru na Václavském náměstí.

Dvě z pěti nových her, které budou uvedeny na trh na podzim, patří především sportovním fanouškům – FIFA 2007 a NHL 2007 – takže volba stylového sportovního prostoru byla více než na místě. A protože se celý večer nesl ve sportovním duchu, žilo to v Jágr´s baru jako při MS v hokeji. Na všech obrazovkách neustále běžely záběry z her, ponejvíce z FIFA a NHL, takže nezvaný návštěvník by změnu oproti „normálnímu“ provozu asi ani nezaznamenal.

Tedy pokud by si nevšiml všech doprovodných aktivit, které jsme hostům připravili. Mohli například změřit své síly v útočení na fotbalovou branku nejen s počítačem, ale také se dvěma profesionálními hokejisty pražské Sparty. A vítěz tohoto klání za svůj výkon v závěru večera dokonce obdržel klíčky od nádherně v duchu Need for Speed Carbon „obrandované“ Alfy Romeo Brera (která poutala pozornost kolemjdoucích už v pasáži před barem) na celý víkend. Promotým zavítal do baru se svými konzolemi a lákal natěšené fanoušky našich her na všechny nové kousky. Ostatní mohli hrát třeba šipky nebo oblíbenou ruletu, ve které mohli vyhrát i drobné dárky s motivy srdce z další nové hry The Sims 2 – Mazlíčci.

Celým večerem provázel známý herec a moderátor Tomáš Matonoha, který hostům sliboval příjezd Petra Čtvrtníčka s nejvzácnějším hostem večera, záhadným sportovcem panem Pavlem. Bohužel bylo toto vyvrcholení akce překaženo zákeřnými dopravními policisty, kteří se nenechali uplatit ani několika kapříky a Pavla, který zcela decentně nadýchal, už nepustili za volant. Náplastí na toto zklamaní byla návštěva “delegáta ČMFS”, herce Josefa Poláška, který předal klíčky k zmíněné Alfě šťastnému výherci.

Kromě několika vtipných telefonních vstupů Petra Čtvrtníčka ve stylu „Ivánku, kamaráde“ přítomné potěšila také módní přehlídka kolekce sportovního a volnočasového oblečení značky Adidas. Dámy se pokochaly předváděnými modely, pánové obdivovali krásná těla modelek, mezi kterými nechyběly ani bývalé Miss Petra Minářová a Kateřina Stejskalová.

Na závěr večera se ze všech přítomných vylosovali dva šťastlivci, kteří obdrželi exkluzivní hodinky značky Certina. Tím skončila oficiální část programu, ale večírek jistě ne. Zábava plynula dále a pohodový večer strávený s Electronic Arts se mnohým protáhl až do ranních hodin.

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: