Cassida: Legenda je zpět

Cassida je legenda. S přilbami této značky proháněli své motorky naši otcové, dědové i řada z nás. Nosili je horolezci, potápěči i bezpečnostní složky. Nyní je ikonická česká značka zpátky na trhu a my jsme pro její komunikaci vytvořili tyto … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , ,

Nový magazín Na plný plyn!

Připravili jsme nový firemní magazín motocyklové divize ACI s názvem Na plný plyn! Obsahuje testy legendárních strojů, komentované novinky ze světa motocyklů, technické a produktové tipy, upoutávky na relevantní akce apod. Malý, čtivý, zábavný, plný informací, které jinde nenajdete, nebo … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: ,

Katalog motooblečení

Vytvořili jsme katalog moto oděvů a doplňků pro novou motocyklovou divizi společnosti ACI. Měli jsme dva primární cíle: Vytvořit katalog co nejautentičtěji mluvící k fanouškům motorek (což nebylo tak těžké, protože se k nim počítáme) a navrhnout katalog tak, aby … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , , ,

Nová maskotka ACI

Český dodavatel autodílů ACI na to jde jinak. Místo obvyklých studiových fotek modelek, pózujících s neforemnými náhradními díly v náručí, v komunikaci používá kreslenou maskotku, pro kterou se vžilo jméno Olina. Připravili jsme její novou podobu. Nová inkarnace Oliny působí přirozeněji, … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: ,

Máme nejlepší autokalendář!

Pro rok 2015 jsme pro dodavatele (nejen) aftermarket autodílů ACI připravili kalendář s klasickými auty a jejich majiteli. Krásná auta, uvolněné scény, výborná práce se světlem německého fotografa Mirko Franka, to vše jsou zásadní elementy oceněného počinu. V tradiční soutěži … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , ,

Firemní magazín Garážinfo je tu!

Připravili jsme nový, neotřelý, firemní magazín pro významného distributora autodílů ACI. Magazín s podtitulem “Dobré zprávy pro chlapy v montérkách” oslovuje automechaniky, majitele servisů, zkrátka všechny skvělé chlapy, co drží naše auta při životě. Přináší jim komentované novinky ze světa … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , ,

Facebook, auta, motory…

Kompletně se staráme o facebook společnosti ACI – Auto Components International. Mix insidersky komentovaných novinek a zajímavostí ze světa aut přirozeně doplňují komerční přispěvky ve formě produktových tipů, soutěže, upoutávky na zajímavé akce. Motorismem žijeme a je to na autenticitě … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova:

Tiskoviny OC Spektrum

Tvoříme letáky a firemní magazín pro průhonické obchodní centrum Spektrum. Aktuální leták jehož titulní stranu zdobí herečka Irena Machová představuje podzimní nabídku módy a bytového designu. Obchodní centrum Spektrum v Průhonicích (patří do portfolia ORCO) je zaměřeno na náročné klienty, … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: ,

Mezi piraně s hodinkami Tudor

Připravili jsme projekt pro podporu švýcarské hodinářské značky Tudor: Tudor (sesterská značka Rolex) si vždy zakládal na špičkové kvalitě svých hodinek a opravdovosti. Historické reklamy zobrazují místo aranžovaných studiových fotografií  hodinky na rukou reálných lidí v reálných a pro hodinky náročných situacích: … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , ,

Dny módy a designu ve Spektru

Pro průhonické nákupní centrum Spektrum jsme navrhli akci “Dny módy a designu ve Spektru“. Jde o 10 dní plných mimořádných nabídek, dárků a slev. Akce je podpořena reklamou v rádiu a distribucí letáku s nabídkou produktů nájemců centra. Spektrum patří … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: ,

Přežije kanárek ve Vaší kuchyni?

Přežije kanárek ve VAŠÍ kuchyni? Nebo ještě smažíte na jedovatém teflonu? Startujeme kampaň pro belgickou společnost GreenPan (zastoupenou na českém a slovenském trhu společností Potten&Pannen) s mottem “Přežije kanárek ve Vaší kuchyni?” Originální nepřilnavé nádobí GreenPan™ je jedinou dostupnou ZDRAVOU … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , , ,

EPS: Kurýři s tváří

Pro kurýrní společnost EPS, která provozuje kurýrní služby v Praze jsme připravili projekt, který vnese trochu zábavy do obligátního procesu objednávání kurýrů: Základem je mix zajímavých soutěží, informací, novinek a krátkých profilů jednotlivých kurýrů na Facebooku EPS a speciální sekci … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: , ,

TUDOR: Se štítem ve znaku

Naše úspěšná Public Relations kampaň pro hodinářskou značku Tudor spěje do finále. Tudor, patřící do koncernu Rolex, produkuje hodinky špičkové kvality s méně konzervativním designem než známější Rolex. Obě firmy spojuje jméno zakladatele, kterým byl vizionář Hans Wilsdorf. Cílem kampaně … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova:

Kouzlo luxusu: Lexus Praha Opening Party

Pro společnost Lexus Praha jsme připravili a zrealizovali slavnostní otevření nového oficiálního zastoupení značky. Značka Lexus je známa svou touhou po dokonalosti, výjimečnou kvalitou, špičkovými technologiemi svých produktů. V duchu rafinovaného luxusu se nesl také program večera, kterým provázel herec … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova:

Glashütte Original: Haute Horlogerie z Německa

Zajistili jsme Public Relation pro hodinářskou značku Glashütte Original. Nejvyšší kvalita, ruční práce, malosériová výroba, výjimečné hodinářské patenty a samozřejmě společenská prestiž. I tak by se dala stručně charakterizovat jedna z nejvýznamnějších firem ve svém oboru, kterou na českém trhu … Celý článek »

Rubrika: Novinky | Klíčová slova: